Трускавецькі перевізники отримали 30 днів на виправлення помилок


Нещодавно сесією Трускавецької міської ради робота перевізників визнана незадовільною. Було прийняте рішення про оголошення конкурсу конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Трускавець. То ж невдовзі місце недобросовісних підприємців мали зайняти інші фірми. Однак Трускавецькі діючі перевізники, а це ТзОВ «Інтертранстур» та МПП «Вітязь» звернулись до Андрія 
Кульчинського – міського голови з проханням надати їм можливість продовжити працювати. Взамін керівники підприємств обіцяли переглянути свою роботу, покращити стан авто, дотримуватись графіка та возити пільговиків згідно вимог закону.
«Підприємці звернулись з проханням надати їм ще один шанс. В цій ситуації ми їм не відмовили. Але ми контролюватимемо виконання кожної умови. На цьому етапі я закликаю також громаду та працівників ЗМІ, долучатись і спостерігати за роботою перевізників наступні 30 днів. Дайте про це оголошення по радіо і в соцмережах. Вибір робитиме громада, – якщо люди задоволені працюємо далі, якщо незадоволені то змінюємо перевізників» наголосив Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця, та додав, що працювати у цій сфері послуг бажаючих багато, фактично вже створюється черга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *