Цієї середи, 17 жовтня звучали сирени оповіщення. Якщо ви їх чули повідомте нам!

 17 жовтня 2018 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводилось навчальне оповіщення населення області з включенням електросирен.

 Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу триває інтерактивне електронне опитування населення через мережу Інтернет: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням https://goo.gl/forms/p3GEkcIs3iAjVEIl1 та відповісти на декілька нескладних запитань. На підставі отриманих результатів опитування будуть організовані роботи з покращення якості оповіщення населення.

 На даний час свою оцінку вже надали понад 1700 респондентів. Дякуємо всім, хто відгукнувся та прийняв участь в опитуванні і запрошуємо мешканців області долучитись до опитування.

 Звертаємо увагу, що кінцевий термін проведення опитування встановлено до 10.00 год. 22 жовтня 2018 року, після завершення опитування відповіді прийматись не будуть !

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *