У рамках реалізації програми промоції курорту у травні до Трускавця приїдуть п’ять делегацій з країн Європи

Як повідомлялось раніше, у перших числах травня Трускавець приймав делегацію з Народної Республіки Китай. До її складу увійшли представники влади, мас-медіа та туристичного бізнесу. Схожі промотури протягом травня буде організовано для журналістів, високопосадовців, бізнесменів та партнерів з європейських країн: Грузії, Естонії, Іспанії, Польщі та Німеччини. Про це повідомила начальник управління розвитку міста Трускавецької міської ради Наталія Скибак.

12 травня Трускавець прийме делегацію із Грузії, до її складу увійдуть директори дев’яти найбільших туристичних компаній Грузії, начальник управління грузинських туристичних інформаційних центрів, генеральний представник авіакомпанії в Грузії AVIANET та представник авіакомпанії Yanair. Візит триватиме два дні.

Під час проведення Фестивалю польської культури 25-27 травня, до Трускавця приїдуть представники польського телебачення. Цими ж днями до трускавця з робочим візитом завітає начальник управління розвитку міста Барт (Німеччина). Нагадаємо, у листопаді 2017 року між Трускавцем та Бартом було підписано лист про наміри у туристичній співпраці.

29-30 травня курорт прийматиме одразу дві групи делегатів із Республіки Естонія та Іспанії. До складу естонської групи увійдуть представники влади, туристичного бізнесу та журналісти. Зазначимо, що візит грузинської та естонської делегацій є результатом тісної співпраці управління розвитку міста Трускавця з управлінням туризму та курортів ЛОДА.

Перші результати дає представлення Трускавця на міжнародній виставці FITUR-2018, яка проходила в Мадриді. Познайомитись з нашим курортом із Іспанії приїдуть представники дванадцяти туроператорів країни. Участь у цій виставці стала можливою завдяки співробітництву з Міжнародними Авіалініями України.

У рамках промоційної програми курорту, станом на 1 травня, у 2018 році Трускавець презентували: на  міжнародній виставці FITUR у Мадриді; на головній туристичній виставці Ізраїлю IMTM; на міжнародному форумі «Європа Карпат», який проходив в Перемишлі; на міжнародній туристичній виставці AITF у Баку. Курорт було представлено: в Альянсі міст Шовкового шляху, результатом співпраці стало підписання угоди про партнерство з містом Ліян (Народна Республіка Китай); на 10-му Економічному Балтійському форумі в Польщі (м.Свіноустя ) та на Європейському конгресі місцевого самоврядування в Кракові. Від початку року промоційні статті про курорт вийшли у регіональних виданнях «Дивись info», «ZAXID.NET». Сюжети про ралі «Grand Prix Truskavets» вийшли в прайм-тайм на таких загальнонаціональних каналах «24 канал» (2 сюжети), «НТН», «ІНТЕР». Міський голова взяв скайп-участь у передачі «Доброго ранку, Україна» загальнонаціонального каналу «ПЕРШИЙ КАНАЛ» та у передачі про Трускавець на російськомовному ізраїльському телеканалі «ILAND». У рамках співпраці з іноземними журналістами в азербайджанському інтернет-виданні KASPI надруковано 11 промоційних статей про Трускавець.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту