Трускавець попрощався з воїном Іваном Баком, котрий загинув на Донеччині

У суботній день 15 липня, в День Української Державності Трускавецька громада провела в останню путь воїна-трускавчанина Івана Бака. 42-річний радіотелеграфіст загинув 11 липня на Донеччині внаслідок отриманих поранень.

Іван Бак все своє життя присвятив цирку. Був вихованцем Трускавецької народної циркової студії “Каскад” під керуванням Миколи Добровольского. У цирковому мистецтві був профі в жанрі «комічний жонгляж», згодом став одним з найкращих у менеджменті циркового бізнесу. Мав повагу та авторитет серед друзів, колег, всіх, хто його знав. На фронті проявив себе з найкращої сторони – рвався у бій навіть після декількох контузій. На жаль, рани, отримані Іваном внаслідок мінометного артилерійського обстрілу в районі н.п. Старомайорське, виявилися несумісні з життя. 11 липня Іван Бак відійшов у Вічність.

До церкви святого Миколая провести Героя в останню путь прийшли родина, друзі, колеги, представники міської влади та громади. Хоча у вихідний суботній день могло б прийти і більше, адже ховаємо Героя, котрий без вагань взяв повістку, пішов на фронт, захищав нас, наше життя. Якщо хтось не зміг прийти на похорон з поважних причин, то той може допомогти мамі Івана, адже допомога зайвою не буде. Номер картки: 5168745610096015.

Під спекотним сонцем, під звуки дзвонів та сумну мелодію військового оркестру солдат Іван Бак навіки попрощався з мамою, братом, побратимами, всією нашою громадою.

Нехай вічною буде пам`ять про нашого Героя, а Господь упокоїть його на лоні Авраама, Ісаака та Якова, де нема ні болю, ні печалі, тільки життя безкінечне. Царство Небесне тобі, воїне Іване…

Перейти до вмісту