податкова

Податкову знижку можна оформити через електронний кабінет

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки можна створити та подати в електронному кабінеті платника. В кабінеті також можна відстежити її статус.

Податкову знижку можуть отримати фізичні особи – резиденти України, які отримують доходи у вигляді заробітної плати.

Перелік витрат, які можна врахувати при отриманні податкової знижки, визначений статтею 166 Податкового кодексу України.

Разом з декларацією подаються підтверджуючі документи – квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів,довідки про отримані у звітному році доходи у вигляді заробітної плати, копія паспорта та копія картки платника податків та інші документи, які підтверджують право на отримання податкової знижки. Копії документів необхідно прикріпити у форматі pdf.

Електронний кабінет платника розміщений за посиланням cabinet.tax.gov.ua. Увійти до електронного кабінету можна ідентифікувавшись за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача.

Декларацію про майновий стан та доходи для отримання податкової знижки за 2023 рік необхідно подати до 31 грудня 2024 року.

Перейти до вмісту