Укласти контракт на проходження військової служби у ЗСУ: які умови та грошове забезпечення

Стаючи пліч-о-пліч з воїнами, які вже 10 місяців повномасштабної війни дають відсіч окупантам, кожен зміцнює наше військо та прискорює перемогу.

Боронити рідну землю можуть не лише львів‘яни, які підлягають мобілізації, а й громадяни, які укладають контракт про проходження військової служби. Зокрема і призовники віком від 18 років, які зараз не підлягають призову на строкову службу та бажають стати професійними військовослужбовцями.

Серед основних вимог: вік до 45 років, вмотивованість та відповідний стан здоров’я, повідомляє пресслужба Львівського ОТЦК та СП.

Військовим, які укладають контракт, як і мобілізованим, держава гарантує гідне грошове забезпечення та соціальну підтримку. Виплати складаються з щомісячного грошового забезпечення та додаткової винагороди під час періоду воєнного стану.

Для військовослужбовців, які безпосередньо не залучені до ведення бойових дій, винагорода становить 30 тис.грн., якщо залучені – 100 тис.грн. Відтак, солдат, щомісяця отримує в середньому 44 тис.грн., або 114 тис.грн. Крім того, при укладанні першого контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі від 19 тис.грн.

Громадяни, охочі укласти контракт, мають змогу обирати місце служби та, за відсутності військового досвіду, обов’язково проходять належну підготовку, також і за кордоном.

Військовослужбовці за рахунок держави забезпечуються речовим майном, харчуванням, медичним обслуговуванням. Також щорічно отримують матеріальну допомогу на оздоровлення і вирішення соціально-побутових питань.

Без відриву від проходження служби є змога безоплатно здобути освіту у вишах, проходити навчальні курси, а також отримати посвідчення водія.

Військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом та бажають придбати житло, уряд надає пільгову іпотеку під 3% річних.

Охочим укласти контракт потрібно звернутись до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з військово-обліковим документом, пройти професійно-психологічний відбір і медичну комісію.

За більш детальною інформацією можна звернутись у Дрогобицький РТЦК та СП (м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25, кімната 4, роб. тел. (03244) 2-16-43).

Залишити відповідь

Перейти до вмісту