Від Дня Героїв – до Дня Незалежності!

Пісенний фестиваль-марафон «Пісня Перемоги», організований відділом культури ТМР з метою збору коштів для ЗСУ та підняття патріотичного духу, добігає кінця. Стартувавши в травні з нагоди Дня Героїв, артисти впродовж трьох місяців об`їхали всі села Трускавецької громади та неодноразово виступали в центрі міста.

А сьогодні, в День Українського Прапора, на центральній площі Трускавця учасники фестивалю радують глядачів та слухачів своїми талантами на завершальному гала-концерті. Гостем фестивалю є гурт «Очеретяний кіт» (також виступав у Трускавці на благодійних концертах з метою збору коштів на нашу Перемогу).

А обабіч, неподалік від сцени в партерній частині курортного парку активна молодь облаштувала творчий міні-простір з гамаками, STEAM-лабораторією, пластунськими вправами, доповнюючи загальну святкову атмосферу в центрі Трускавця напередодні головного свята України.

Учасників гала-фестивалю та всіх присутніх привітав з Днем Прапора та прийдешнім Днем Незалежності міський голова Андрій Кульчинський.

Для багатьох учасників народної самодіяльності, для креативних виконавців та творчих колективів, котрі гуртуються навколо Народних домів (у місті та селах громади) та Будинку учнівської творчості, «Пісня Перемоги» стала можливістю удосконалити свою майстерність, звикаючи до сцени та публіки, що неодмінно стане в пригоді у подальшому кар`єрно-професійному зростанні.

Фоторепортаж із завершального гала-концерту фестивалю «Пісня Перемоги» можна переглянути тут.

Перейти до вмісту