22 березня 2018 року в приміщенні Народного дому м. Трускавця, за участі міського голови Андрія Кульчинського, відбулося засідання Координаційної ради у справах інвалідів при Виконавчому комітеті Трускавецької міської ради.

У засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду, Трускавецького відділення Фонду соціального страхування України, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, міської лікарні, територіального центру соціального обслуговування, голова Ради ветеранів війни та праці, актив ГО «Трускавецької міської асоціації інвалідів».

На порядку денному розглянули питання:

  1. Про виконання Програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю за 2016-2017рр., доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення – В.Ільницька.
  2. Діяльність громадської організації Трускавецької міської асоціації інвалідів у 2017 році, доповідала голова громадської організації «Трускавецької міської асоціації інвалідів» – Н.Заблоцька.
  3. Медична реформа в Україні. Доповідала завідувач відділення первинної медичної допомоги Трускавецької міської лікарні – Л.Остапенко.

Також активно обговорювалось питання медичної реформи, оскільки вона стартує уже з 1 квітня 2018 року. Її реалізація буде здійснюватися поетапно, починаючи з первинної медичної допомоги.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту