Вітаємо дільничних офіцерів поліції!

Щорічно 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції – професійне свято тих, хто забезпечує порядок та безпеку в громаді.

Професія дільничного – це важлива місія, це служіння, особливо тепер, в період підвищеної небезпеки та повномасштабної війни.

Правоохоронні органи загалом і поліція зокрема починаються з дільничного. Адже люди в першу чергу звертаються саме до нього як до представника влади. Сьогодні дільничний – головна фігура в структурі поліції громадської безпеки, завжди готовий захистити добро і покарати зло.

Тож з нагоди професійного свята дільничних, котрі працюють на території Трускавецької громади, вітали начальник Трускавецького відділення ГУ НП у Львівській області Олександр Закутний та міський голова Андрій Кульчинський. В знак вдячності за зразкову службу були вручені подяки.

Ще раз вітаємо дільничних офіцерів з їхнім професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, достатку і злагоди у ваших родинах, духовного піднесення на довгі роки та успіхів у роботі! А ще бажаємо завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення! Зі святом!

Перейти до вмісту