Спортивне відзначення Дня міста

З нагоди святкування Дня міста  дитячо-юнацький спортивний клуб «Спортовець» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради організував ряд спортивно-масових заходів.

17 червня на тенісному корті ДЮСК проводилась відкрита першість серед дівчат відділення тенісу «Спортовця» до 12 років.

Перемогу виборола Ус Жанна ( м. Трускавець), друге місце – Тюріна Марія (м. Кривий Ріг), третє – Кисленко Кароліна (м. Харків) (головний суддя ДЮСК Ігор Микитин).

17 червня у змаганнях з бадмінтону, які проводились у спортивному залі ЗЗСО № 1,  у молодшій віковій групі  3 місце здобула Карпович Марія, 2  місце – Кондаревич Ліза і 1 місце  виборола Ярова Валерія.  У старшій віковій категорії  бронзу здобула Ус Жанна, срібло – Кисленко Кароліна,  і золото у Зімковської Вероніки (керівник гуртка ДЮСК Юрій Бєлов).

18 червня у ігровому залі ДЮСК  «Спортовець» проводились змагання з пляжного волейболу і баскетболу 3 х 3.

У змаганнях з пляжного волейболу взяли участь 7 команд дівчат 2006-2007 р.н. : 4 пари ДЮСК ” Спортовець», 1 пара ДЮСШ Самбір, 1 пара ДЮСШ Новий Калинів, 1 пара ДЮСШ  Самбір – Новий Калинів  (керівники гуртків ДЮСК Олена Крамар, Оксана Бєлова та Наталя Чижик).

За результатами ігор: 1 місце – Лозинська Софія  – Фуканчик Анастасія (Новий Калинів), 2 місце – Краснопольська Марта – Чижик Роксолана (Трускавець), 3 місце – Іжик Ніна – Нагай Вероніка (Трускавець).

У баскетболі 3 х 3 взяло участь 37 спортсменів з Дрогобича, Борислава, Трускавця та ВПО. Змагання проводились  у чотирьох вікових категоріях: 6  і мол. класи (2011 р.н. і мол.), 7 класи (2010 р.н.), 8 – 10 класи (2009-2007 р.н.), 11 класи і старші (2006 р.н. і старші) (головний суддя ДЮСК Олександр Мацькович).

Усі призери та переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради.

Всі учасники змагань дякують ЗСУ за захист та змогу займатись улюбленими видами спорту!

Перейти до вмісту