З 30 травня по 05 червня 2016 р. у м. Одеса проходив Чемпіонат України з тенісу серед спортсменів до 12 років.

У парному розряді серед дівчат дует зі Львівщини Микитин Яна ( м. Трускавець) та Скорупська Анастасія ( м. Львів ) вибороли ІІ місце та срібні медалі, уступивши у фінальному поєдинку Зейналовій Сабіні ( м. Київ) та Соболевій Анастасії ( Київська обл.).

У змішаному парному розряді трускавчанка Микитин Яна також увійшла у фінал і разом з Федоришином Назарієм зайняла ІІ місце.

В особистому заліку Микити Яна ( м. Трускавець, тренер ДЮСК Ігор Микитин ) дійшла до півфіналу де програвши  Скорупській Анастасії ( м. Львів ) зайняла четверте місце. Переможцем в особистому розряді серед дівчат стала Соболева Анастасія. Друге місце у активі Зейналової Сабіни, третє місце у Скорупської Анастасії.