Учень першої школи, Генріх Матис внесений в список талановитих дітей футболістів Італії. Хлопець багато займається футболом, був в італійському таборі. Впродовж 1,5 року за Генріхом спостерігають фахівці. Для хлопця це означає, що в майбутньому він поїде тренуватись до Італії на постійній основі до виповнення 15 років. За словами Романа Матиса, батька талановитого футболіста, коли Генріху виповниться 15 років його долю вирішуватимуть професіонали футболу Європи,  і є однакові шанси потрапити як у професійний футбол України так й Італії.

«Якщо кожен хлопчик, який сьогодні грає у футбол буде відноситись до цього серйозно, а батьки, в свою чергу, це також будуть розуміти, такі футболісти показуватимуть зовсім інший рівень підготовки і матимуть шанс потрапити у професійний футбол», – каже Роман Матис, радник міського голови з питань спорту,  та додає, – «такий футбольний табір, як в Італії, можливо, буде і в Трускавці, для цього маємо виконати кілька умов: найперше у місті має бути відповідного рівня стадіон, очевидно, потрібне додаткове фінансування для того, щоб забезпечити італійським тренерам перебування в Трускваці, а це від 3 до 7 чоловік, які фіксують ті чи інші здібності юних футболістів. На сьогодні це не проблема, а, скоріше, це ті завдання, які ми ставимо перед собою до виконання вже цього року».

 
«Я хочу звернутись до батьків трускавчан з тим, щоб вірили у своїх дітей, допомагали їм чим тільки можуть, стимулювали до занять спортом, і тоді вони обов’язково побачать результат. Хочу наголосити, що для успішної кар’єри футболіста не потрібно жити в столиці і водити дитину в найпрестижніші спортивні клуби, як бачимо навіть тут у Трускавці, займаючись футболом, дитина може отримати квиток в життя. Наше завдання як батьків допомагати нашим дітям обирати і будувати щасливе майбутнє», – додав Роман Матис.  

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту