З 14 по 16 жовтня 2016 р. у Трускавці поводився 13 –й відкритий всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби «Трускавецькі джерела»

 

«Трускавецькі джерела 2016»

   14-16 жовтня 2016 року, у м. Трускавці на базі санаторію «Кришталевий палац» відбувся ХІІІ-й відкритий Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби «Трускавецькі джерела» серед юнаків та дівчат 2002-2004 рр.н.

   У змаганнях взяли участь 147 спортсменів (83 юнаки, 64 дівчини) з таких областей як: Одеська, Житомирська, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька, Львівська та команда із Молдови ( м. Кишинів ).

     На урочистому відкритті змагань усіх присутніх вітали міський голова Андрій Кульчинський , голова обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Віктор Первачук. Подяками Львівської обласної організації ФСТ “Спартак” за плідну співпрацю, допомогу та активну участь у розвитку дитячо-юнацького спорту було відзначено міського голову Андрія Кульчинського, головного лікаря санаторію “Кришталевий палац” Романа Денисенка, завідувача відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Романа Коваля та керівнику готелю “Club pH” Сергія Розору.

Трускавець – представляли команди ДЮСШ «Спартак» та ДЮСК « Спортовець». Успішно виступили та посіли призові місця трускавчани:

І місце -Христина Онисько у ваговій категорії до 53 кг. та кубок “За волю до перемоги”,                                                                                                                                                            І місце – Олександра Хоминець у ваговій категорії до 40 кг.                                                  
ІІ місце – Софія Шеремета у ваговій категорії до 44 кг.                                                                  ІІ місце – ОлександрЦюпер у ваговій категорії до 47 кг. 
ІІІ місце – Максим Хоменець у ваговій категорії 59 кг. 
ІІІ місце – Андрій Кожушко у ваговій категорії 59 кг. 
ІІІ місце – Андрій Пікуш у ваговій категорії 67 кг..

     Турнір «Трускавецькі джерела 2016» був організований відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради, Трускавецькою міською організацією ФСТ «Спартак», Львівською обласною організацією ФСТ «Спартак». Головним суддею змагань був голова Трускавецького міського фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», заслужений тренер України Петро Білас.

Свою майстерність перед учасниками та гостями турніру продемонстрували вихованці Циркової студії «Каскад», керівник Микола Добровольський.

   Щиро дякуємо меценатам турніру: керівнику заводу трускавецьких мінеральних вод фірми «Т. С.Б.» Тетяні Прокопчук та ТзОВ готельно-курортному комплексу “Карпати” Юрію Грицаку, приватному підприємцю Олегу Габришу та  керівнику готелю “Club pH” Сергію Розорі.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту