Земельна комісія попрацювала продуктивно

 28 лютого відбулося засідання земельної комісії, в роботі якої взяли участь секретар міської ради Наталія Пономаренко, депутати Анатолій Стародуб, Юрій Наконечний, Андрій Кісак, Руслан Цехмейстер, Михайло Малащак, Іван Герльовський, Андрій Степаненко. Доповідала земельні питання начальниця управління містобудування, архітектури та землекористування ТМР Оксана Плахтій.

 Члени комісії розглянули всі питання порядку денного, вносячи по деяких із них слушні корективи. Також було піднято питання самозахоплення у міста земельних ділянок, як це має місце з критими навісами біля деяких готелів центральної частини Трускавця. Керівники цих готелів постійно мають якісь претензії до міської влади та закликають всіх до законослухняності, в той же час обікрали міський бюджет на десятки тисяч гривень, не сплачуючи за користування земельною ділянкою, яку протиправно використовують в комерційних цілях.

 Останнім питанням, яке розглянули на земельній комісії, було питання зміни голів депутатських комісій. Члени комісії одноголосно висловилися за те, щоб внести на сесію пропозицію підтримати на голову земельної комісії кандидатуру депутата Юрія Наконечного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *