Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Трускавецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:   

  1. Головного спеціаліста відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю;

Вимоги до кандидатів: вільне володіння державною мовою, наявність вищої освіти за відповідним освітньо-кваліфікаційним   рівнем   магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (журналістика);  стаж роботи за фахом у державній службі та органах місцевого самоврядування на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше одного року, або стаж роботи в інших сферах не менше трьох років, володіння організаційними навичками, діловим етикетом, володіння комп’ютерною технікою.

  1. Головного спеціаліста, інспектора відділу державного архітектурно-будівельного контролю;

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво та архітектура або право), стаж роботи за фахом у державній службі та органах місцевого самоврядування на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше одного року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років.

  1. Завідувача відділу бухгалтерського обліку-головного бухгалтера на час відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (бухгалтерія), стаж роботи за фахом у державній службі та органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3-х років.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних  функціональних  обов’язків,  розміру  та умов оплати праці, переліку документів для участі в конкурсі надається головним спеціалістом з кадрової роботи.

Звертатися за адресою: м.Трускавець, вул.Бориславська,2 , тел. 5-14-29, 6-84-26».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *