Поіменне голосування рішень міської ради 17 сесії сьомого демократичного скликання

Про звернення депутатів Трускавецької міської ради щодо підтримки формату Трускавецької об’єднаної теритроіальної громадипри формування нового перспективного плану створення ОТГ у Львівській області.

Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавця на 2016 рік.

Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 14 квітня 2016 року №136 “Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2015 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2016 рік.”

Про внесення змін до міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м.Трускавця на 2016-2018рр., затвердженої рішенням міської ради №298 від 15.09.2016 року.

Про внесення змін до міської цільової програми співфінансування поточнихремонтів багатоквартирних будинків у м.Трускавець на 2016-2020 рр., затвердженої рішенням міської ради №295 від 15.09.2016 року.

Про внесення змін до міської програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м.Трускавець на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням міської ради №299 від 15.09.2016 року.

Про внесення змін до рішення міської ради від 04.02.2016 року №73 “Про затвердження придбання, обслуговування та монтажу обладнання для модернізації системи відео нагляду м.Трускаевець на 2016 рік.”

Про внесення змін в рішення міської ради №91 від 11.02.2016 р.”Про внесення змін та доповнень до Програми реформування теплопостачання з децентралізацією систем опалення багатоквартирних будинків в м.Трсукавці на період 2012-2017 роки, затвердженої рішенням міської ради від 27.09.2012 року №386.

Про внесення змін до міської програми “Проведення заходів із землеустрою на 2016-2020 роки”, затвердженої рішенням міської ради №21 від 03.12.2015 року.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність Булизі Р.І. Сарновському М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лунич Г.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, надання земельної ділянки на умовах оренди та розірвання договорів оренди землі ПАТ “Готелі Трускавця”.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Спариняк О.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі та надання земельної ділянки у користування на умовах оренди по вул.Бориславській,18/1 Пірянику Миколі Степановичу.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у користування на умовах оренди ПАТ “Прикарпатбуд”.

Про надання дозволу на виготовленняпроектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Шевчук Ю.Л.Літковському М.Р. Цико І.С.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01000 га по вул.Карпатській Цико Ігорю Семеновичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Семеновій О.М.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою ТзОВ “Київські комунікаційні мережі”.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Бориславській,17 в м.Трускавці Пранику І.М. та Лопавчук Л.Д,

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Конц О.В.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вулиці Карпатській в м.Трускавці.

Про надання дозволу ТзОВ “Зодіак ЛТД” на виготовлення документації із  землеустрою по поділу земельної ділянки по вул.Різняка-Макомацького,22. (ОДНОГОЛОСНО).

Про надання земелоьної ділянки в користування на умовах оренди в Малому приватному підприємству-фірма “ПЛЕЯДА”.

Про визначення земельної ділянки по вул.Роксолани для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про відмову в продажі земельної ділянки Лозі Я.П. по вул.Шевченка в місті Трускавці

Про поновлення договору оренди землі Майбі П.С.

Про поновлення договору оренди землі Кухті О.В.

Про надання згоди на вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради (Гарасимяк).

Про внесення змін в договір оренди землі по вул. Воробкевича,19 в м.Трускавці.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території в районі вулиці Річки,15а та Шевченка,17 у м.Трускавці.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території  вулиці Стебницькій у м.Трускавці.

Про затвердження списку присяжних для Трускавецького міського суду.

Про надання дозволу комунальному підприємству “Трускавецька міська лікарня”на відчуження транспортного засобу.

Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства “Трускавецьтепло” Трускавецької міської ради.

Про звернення депутатів Трускавецької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Про затвердження Угоди про встановлення поріднених зв’язків між м.Трускавець та Гміною Горинець-Здруй (Республіка Польща) про економіччну , науково-технічну  і культурно-гуманітарну співпрацю.

Про скасування рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №262 від 07.08.2016р.

Перейти до вмісту