Учора, 19 червня, Будинок учнівської творчості м. Трускавець та Молодіжний центр «Open Space» перетворилися на епіцентр логічних баталій! Наші вихованці та любителі інтелектуальних ігор відкрили для себе дивовижний світ стародавньої та водночас сучасної гри – Ґомоку.
До нас завітав особливий гість зі Львова – Олександр Улан – Президент Української федерації рендзю та ґомоку; майстер спорту, призер Чемпіонатів та Кубків України; суддя та тренер із понад 20-річним стажем.
Наші вихованці дізналися про історію цієї гри. На перший погляд прості правила – першим зібрати безперервний ряд із 5 каменів свого кольору – насправді відкрили перед дітьми безкінечну глибину стратегії. Під керівництвом пана Олександра діти опановували перші тактичні прийоми та вчилися прораховувати ходи суперника наперед.
Отримані знання учасники одразу застосували на практиці під час справжнього спортивного змагання.
Емоції вирували, а логіка та концентрація були на максимумі!
Усі юні спортсмени за свої старання та успіхи отримали почесні грамоти.
А Будинок учнівської творчості отримав у подарунок професійний набір для гри в Ґомоку, тож тепер наші вихованці зможуть тренуватися та розвивати логіку щодня!
Щиро дякуємо Олександру Улану за крутий досвід, професіоналізм та популяризацію інтелектуального спорту серед молоді Трускавця! Попереду нові партії та нові перемоги!











































































