Поіменне голосування рішень міської ради 29 сесії сьомого демократичного скликання

Про скасування рішення виконавчого комітету №112 від 20.06.2017р.”Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення”.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Щуру Р. М.

Про розірвання договору оренди землі по вул.В.Івасюка,21 з ПАТ “Вищий навчальний заклад “Міжрегіональна Академія управління персоналом” та надання земельної ділянки в постійне користування.

Про пррипинення права оренди земельної ділянки по вулиці Стебницькій Королю М.В. 

Про надання земельної ділянки по вулиці Стебницькій у користування на умовах оренди Ладан Ю.О.та Бику Ю.І.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки Крамар Л.З.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки Бориславському О.Г.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки Савчину М.І.

Про надання дозволу ПрАТ “Трускавецькурорт” на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки на майдані Кобзаря,8.

Про відмову в затвердженні проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки по вулиці Мазепи,23 в місті Трускавці та наданні її в користування на умовах оренди ПАТ “Прикарпатбуд”.

Про поновлення договорів оренди землі по вул.Данилишиних.

Про поновлення договору оренди землі по вул.Стебницькій,17.

Про затвердження “Порядку визначення та відшкодування збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням земельного законодавства”.

Про внесення змін до плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2017 рік.

Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми з підготовки та проведення святкувань 190 річчя курорту Трускавець.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території забудови земельної ділянки по вул. П.Сагайдачного,2 у м.Трускавець.”

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території забудови земельної ділянки на будівництво 3-х поверхового багатоквартирного житлового будинку з влаштуванням підземного автопаркінгу по вул. Помірецькій, 6 в м. Трускавець.”

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельних ділянках за адресою Біласа,7 та Дрогобицька,8 з влаштуванням підземного паркінгу в м.Трускавець.”

Про звернення депутатів Трускавецької міської ради щодо проведення реформи в систкмі охорони здоров’я.

Про надання дозволу КП “Трускавецьжитло” провести списання з балансу багатокувартирного будинку №2 по вул.Мазепи у місті Трускавці.

Перейти до вмісту