Поіменне голосування рішень міської ради 19 сесії сьомого демократичного скликання

Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Трускавця на січень-вересень 2016 року.

Про погодження зміни меж парку пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Курортний парк” у місті Трускавець.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Лужецькому І.М., Яворському І.О., Курію І.В., Веклюку І.Т.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок т Сенюті Івану Орестовичу, Габшію Павлу Ярославовичу, Перченко Роману Володимировичу, Максиміву Івану Васильовичу.

Про внесення змін в договір оренди землі по вул.Суховоля,50 в м.Трускавці.

Про поновленння договорів оренди землі ТзОВ “Трускавецький водоканал”.

Про поновлення договру оренди землі ТзОВ “Агроомега ЛТД”.

Про поновленння договору оренди землі ПП “Холодтехносервіс”.

Про поновленння договору оренди землі ПП “Олвер-999”.

Про надання дозволу ТзОВ “Агроомега ЛТД” на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул. Суховоля, 19-19а.

Про надання дозволу ТзОВ “Зодіак ЛТД” на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул.Різняка-Макомацького,22.

Про надання дозволу ТзОВ “Трускавецький край” на виготовлення документації з землеустрою по поділу земельної ділянки по вул.Стебницька,41.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0032 га по вул.Стебницькій, 72а Лисунів Є.М.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3660 га по вул.Котляревського ТзОВ “Вектор”.

Про затвердження експертоної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Данилишиних в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Яцкевич В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул.Суховоля,7 Сухіні Є.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул.Суховоля,7 Сухіні Є.М.(ПОВТОРНО)

Про визначення земельної ділянки по вул.Помірецькій для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Павлічко Л.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Мазепи,11 в м.Трускавці Антонів Р.В. та Стасів С.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького,5а в м.Трускавці Касперському Роману Михайловичу.

Про відмову Мінчак О.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького,3 

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Карпатській в м. Трускавці.

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди Малому приватному науково виробничо-комерційному підприємству – Фірма “Плеяда”.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки надання у користування на умовах оренди  ПАТ “Прикарпатбуд”.

Про розгляд заяви відокремленого підрозділу громадської організіції футбольний клуб “Динамік “Київ” “Футбольний клуб “Динамік Трускавець” щодо надання приміщення в оренду та встановлення орендної плати.

Про розгляд заяви ОСББ “Дукат” щодо передачі приміщень у власність.

Про розгляд заяви ГО “Футбольний клуб “Зоря Трускавець” щодо надання приміщення в оренду та встановлення орендної плати.

Про розгляд заяви комунального підприємства “Книги” щодо орендної плати.

Про надання згоди на передачу проектно-кошторисної документації.

Про звернення Трускавецької міської ради.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території забудови земельної ділянки по вул.П.Сагайдачного,2 у м.Трускавець.”

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території в районі вулиць Річки,15 та Шевченка,17 у м.Трускавеці.”

Про внесення змін у рішення міської ради № 131 від 05.04.2016р. “Про електронні петиції”.

Про внесення змін у рішення міської ради № 131 від 05.04.2016р. “Про електронні петиції”.(заміна кількості голосів  в електронні петиції.)

Про внесення змін у рішення міської ради № 131 від 05.04.2016р. “Про електронні петиції”.

Про затвердження положень про окремі вдділи,управління та інші виконавчі органи Трускавецької міської ради.

Про затвердження списку присяжних для трускавецького міського суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *