Порядок денний.

Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІI семестрі 2017/2018 навчального року.

Про затвердження  Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м.Трускавця на 2018-2020 рр. м.Трускавця на 2018-2020 рр. 

Про внесення змін в міську  Комплексну  Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2018 роки.

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей демобілізованих учасників антитерористичної операції, дітей з сімей загиблих учасників АТО та дітей-сиріт або дітей позбавлених батьківського піклування на 2018 рік

Про затвердження міської цільової Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 рік.

Про внесення змін  до рішення міської ради №34 від 24.12.2015р.« Про затвердження міської  цільової Програми з підтримки комунального підприємства «Трускавецьжитло» на 2016-2018 роки».

Про внесення змін до  рішення міської ради №37 від 24.12.2015р. « Про затвердження міської цільової Програми фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг м.Трускавця на 2016-2018рр.»

Про затвердження міської програми «Комплексна  міська програма фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  м. Трускавець на 2018-2020 роки».

Про надання дозволу КП «Трускавецьжитло» провести списання з балансу  багатоквартирного  будинку № 2 по вул. І.Мазепи у м. Трускавці. 

Про розгляд заяви Трускавецької міської  асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ щодо надання приміщення в оренду  та встановлення орендної плати.

Про розгляд заяв щодо продовження договорів оренди та встановлення  розміру орендної плати.

Про затвердження міської цільової програми підтримки КП «Редакція міського радіомовлення» на 2018-2020 роки. 

Про  внесення змін до Статуту КП «Редакція міського радіомовлення» та затвердження в новій редакції.

Про внесення змін та доповнень до Додатку до рішення міської ради від 19.07.2016 №246 «Про затвердження послуг, які надаються через ЦНАП, у новій редакції».

Про бюджет м. Трускавця  на 2018 рік.

Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавця на 2017 рік.

Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Полутренку О.Б.       

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Стебницька,65  у власність Савчин М.І.     

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0100 га по вул. Б. Хмельницького,3 у власність Грабовській Т.І.                        

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  по вул. Бориславська,4  площею 0.0737га  в м. Трускавець.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  по вул. Бориславська,4  площею 0.0863 га в м. Трускавець

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0035 га по вул. Річки,1 в користування на умовах оренди Івасівці П.М.         

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Полодюк О.І. по вул. Дрогобицька,8  в м. Трускавець. 

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та припинення договору оренди землі з ПрАТ «Трускавецькурорт» на майдані Кобзаря,8.

Про надання земельної ділянки на майдані Кобзаря  в користування  на умовах оренди ПрАТ «Трускавецькурорт».

Про надання земельної ділянки в користування  на умовах  оренди площею 0,1094 га на майдані Кобзаря,5 Носовій Вікторії Василівні та Носову Юрію Павловичу. 

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0053 га по вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0053 га по вул. Стебницькій,41 Бабаджанову Рафаелю.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0053 га  по вул. Стебницькій,41 Бабаджанову Рафаелю.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0352 га  по вул. Різняка-Макомацького,22 ТзОВ «Зодіак ЛТД».

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0800 га  по вул. Суховоля,19,19а   ТзОВ «Агроомега «ЛТД».

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0062 га  по вул. Мазепи Ільчуку В.О

Прозатвердження протоколу засідання комісії з вирішення  земельних спорів №2 від 07.11.2017р.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул. Грушевського,25.

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Горічко О.С.   

Про надання  дозволу  на виготовленняпроекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відділу культури Трускавецької міської ради.  

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «Корона» по вул. Мазепи.    

Про відмову в наданні  дозволів    на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Сенюті Івану Орестовичу  по в. Помірецька.          

Про відмову в наданні  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. І.Франка,46.      

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул. Мазепи.       

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.  

Про надання дозволу  на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Вілла Ванда” по вул.І.Франка,3.  

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул. Бандери,34.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Дубочок-2016” по вул.Сагайдачного,8.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Дубочок-2016” по вул.Сагайдачного,6.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Дубочок-2016” по вул.Сагайдачного,10.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Дубочок-2016” по вул.Сагайдачного,12.

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Суховоля,67 в м. Трускавці. 

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на бульварі Торосевича,5 в м. Трускавці. 

Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоті  для продажу їх на  земельних торгах.

Про внесення змін в рішення  міської ради №363 від 01.12.2016року.

Про внесення змін в рішення Трускавецької міської ради  №524 від 20.04.2017р.

Про надання дозволу ПрАТ «Санаторно-готельний комплекс “Дніпро-Бескид»  на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки  по вул. І.Мазепи,1

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Садовій,16 , площею 0,0534 га ПАТ СГК  «Дніпро-Бескид».

Про поновлення  договору оренди землі по вул.Суховоля,69  площею 0,0257 га ТзОВ «Курортник».

Про поновлення  договору оренди землі по вул.Карпатська,  площею 0,2000 га ТзОВ «ПОСХІМ».  

Про поновлення  договору оренди землі по в.Стебницькій Андріїшин К.П.

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Мазепи,9 ,  площею 0,8000 га  ТзОВ «Гранд».

Про відмову в  задоволенні звернення  ФОП Струбіцької Л.М. щодо виготовлення документації із землеустрою з відведення земельної ділянки по вул. Л.Українки  для встановлення тимчасової споруди.

Про затвердження   програми  «Розробка схем планування та забудови територій (містобудівна документація)»      

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території в районі вул. Бориславської,29 у м.Трускавці».   

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки, для зміни цільового призначення земельної ділянки, з “будівництва і обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка)” на обслуговування та будівництво багатоквартирного житлового будинку” з підземним  автопаркінгом по вул.Данилишиних в м.Трускавець».

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки з “будівництва та обслуговування інших будівель громадської  забудови” на “будівництво і обслуговування гаражів індивідуального автотранспорту по  вул.Стебницькій,75 в м.Трускавець».

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки по вул. І.Мазепи,21 у м. Трускавці для подальшої оренди».

Перейти до вмісту