Поіменне голосування рішень міської ради 41 сесії сьомого демократичного скликання

Порядок денний

Внесення змін до показників бюджету на 2018 р.

Про затвердження статуту Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу “Спортовець”.

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки, для зміни цільового призначення земельної ділянки, з “будівництва і обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка)” на “обслуговування та будівництво багатоквартирного житлового будинку” з підземним  автопаркінгом по вул.Данилишиних в м.Трускавець».

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0200 га по вул. Бориславська,19 у власність Сов’як З.Т.       

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки по вул. Мазепи площею 0,0345 га у постійне користування Релігійній громаді УкраїнськоїПравославної Церкви у м. Трускавець Львівської області. 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Кіселичнику М.М.  по вул. Стебницька, 28,  площею 0,0648 га.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною  цільового призначення Фірману І.С.  по вул. Різняка-Макомацького,  площею 0,0085 га.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Флюнт Н.І.по вул. Воробкевича,5б, площею 0,0086 га.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Пірянику М.С.  по вул. Бориславська 18/1,  площею 0,0279 га.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ТзОВ «РОЗВІЛЬ»  по вул. Стебницька,58  площею 0,0854 га.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Ляхоцькому Р.Мземельної ділянки  Ляхоцькому Р.М

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Глушко С.В.

Про надання дозволу ПрАТ «Трускавецькурорт»  на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки  по вул. Роксолани,10.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення   Вольському О.Я.    

Про припинення права користування земельною ділянкою по вул. Бориславській,49-А ПП «Олвер-999».

Про продаж земельної  ділянки площею  0,0060 га по вул. Дрогобицька,29а  Домінко Ірині Вікторівні.  

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0750 га по вул. І.Мазепи,1-В Чебаненку О.І. та Михаць С.І. 

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Суховоля,31в Гуменецькому І.Я.

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Героїв УПА,6  ТзОВ «Марс».

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Суховоля,67д Колток Н.В.

Про поновлення  договору оренди землі площею 0,0011 га по вул. Шевченка ТзОВ «Преса-«Високий Замок».

Про поновлення  договору оренди землі площею площею 0,0008 га по вул.Бандери ТзОВ «Преса-«Високий Замок».

Про поновлення  договору оренди землі площею площею 0,0016 га по вул. Стебницька, ТзОВ «Преса-«Високий Замок».

Про поновлення  договору оренди землі площею 0,0009 га по вул. ДовженкаТзОВ «Преса-«Високий Замок».

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною  ділянкою площею 0,0356 га по вул. Воробкевича ТзОВ «Металімпекс». 

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0240 га по вул. Мазепи Даньків В.І.

Про скасування рішення Трускавецької міської ради №20 від 03 грудня 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *