ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ

Порядок денний

Пропозиція Габшія Б.М.

Пропозиція Домбровської З.М

Пропозиція Бучковича Р.Я.

Порядок денний в цілому.

Про затвердження звіту про виконання бюджету м.Трускавця за січень-березень 2018 року

Про внесення змін до показників бюджету м. Трускавця 2018року.

Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради №128 від 05.04.2016 року.Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради №128 від 05.04.2016 року.

Про затвердження звіту з моніторингу виконання заходів «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста Трускавець до 2020 року» за 2015-2017 р.р.

Про внесення змін до Програми «Промоції міста-курорту Трускавець на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням Трускавецької міської ради № 42 від 24 грудня 2015 року .                                                   

Про затвердження Програми правової освіти та правової допомоги у територіальній громаді Трускавця на 2018-2019 роки.

Про встановлення режиму роботи підприємств з роздрібної торгівлі алкогольними напоями. (За основу)

Про встановлення режиму роботи підприємств з роздрібної торгівлі алкогольними напоями.( Пропозиція Наконечного Ю.О.)

Про встановлення режиму роботи підприємств з роздрібної торгівлі алкогольними напоями. (В цілому)

Про затвердження програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Про надання грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг  бійцям-добровольцям АТО на 2018 рік.

Про внесення доповнень в рішення міської ради №731 від 20.12.2017р. «Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м.Трускавця на 2018-2020 роки»

Про розгляд електронної петиції щодо забезпечення оформлення біометричного паспорту для виїзду за кордон від 08.02.18р. № 2 е.п ( За основу)

Про розгляд електронної петиції щодо забезпечення оформлення біометричного паспорту для виїзду за кордон від 08.02.18р. № 2 е.п (Пропозиція)

Про розгляд електронної петиції щодо забезпечення оформлення біометричного паспорту для виїзду за кордон від 08.02.18р. № 2 е.п (В цілому)

Про внесення змін до структури виконавчих органів Трускавецької міської ради

Про затвердження програми «Придбання, обслуговування та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2018 рік.

Про затвердження Програми “ Покращення системи казначейського обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів Управлінням Державної казначейської служби України у м. Трускавці Львівської області на 2018 рік ”    

Про затвердження Програми підтримки майна комунальної власності міста Трускавця на 2018 рік

Про розгляд заяви громадської організації «Інвалідів-учасників АТО» щодо надання приміщення в оренду та встановлення орендної плати

Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у м. Трускавець на 2016-2020 роки

Про звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакета докорінних перетворень.          

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Михаць Т.В. по вул. Воробкевича,   площею 0,0086 га

 Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення площею 0,0087 га по вул. Різняка Макомацького,   Андрушко З.М.

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0087 га по вул. Різняка Макомацького Андрушку З.М.

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0087 га по вул. Різняка Макомацького Андрушку З.М.  

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Сенькевич Й.В. по вул. Роксолани,   площею 0,0100 га

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0064 га по вул. Мазепи Андріїшину Ю.І.

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0064 га по вул. Мазепи Славич К.Г.                                      

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Топорович А.Д. по вул. Роксолани, площею 0,3669 га

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,3669 га по вул.Роксолани Топорович А.Д

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,3669 га по вул. Роксолани Топоровичу А.Д.

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0283 га по вул. Стебницькій ,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0283 га по вул. Стебницькій , 41 Брошко О.М.

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,3981 га по вул.Карпатській ТзОВ «Інфратон».

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,3981 га по вул.Карпатській ТзОВ «Інфратон». (Протокольне доручення) 

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки по вул. Мазепи площею 0,0345 га у постійне користування Релігійній громаді Української Православної Церкви у м. Трускавець Львівської області.

Про продаж земельної  ділянки площею  0,0282 га по вул. Крушельницької ТзОВ «Трускавець-ТУР».

Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вул. Мазепи для продажу права власності на земельних торгах .

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Суховоля,31в Гуменецькому І.Я.

Про припинення договору оренди землі площею 0,0396 га по вул. Героїв УПА,2 ПАТ КБ «Приватбанк».

Про поновлення  договорів оренди землі по вул. Данилишиних ПФ «Галицький двір».

Про поновлення  договорів оренди землі по вул. Л.Українки ГО «Довіра»

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Суховоля ТзОВ «Преса-«Високий   Замок».

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. С.Бандери,40 для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. С.Бандери,40 для ведення індивідуального садівництва.

Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Роксолани,30 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд і будівель (присадибна ділянка).

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Стефаника,9 для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських споруд і будівель (присадибна ділянка).

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Петрайко П. Б.   

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення по вул. Мазепи 1в Чебаненку О.І., Михаць С.І.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Трускавець Трускавецької міської ради Львівської області

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ

Про передачу основних засобів з балансу комунального підприємства «Трускавецьтепло» на баланс відділу освіти Трускавецької міської ради.(Основа)

Про передачу основних засобів з балансу комунального підприємства «Трускавецьтепло» на баланс відділу освіти Трускавецької міської ради (Івасюка добавити)

Про передачу основних засобів з балансу комунального підприємства «Трускавецьтепло» на баланс відділу культури Трускавецької міської ради.

Про передачу основних засобів з балансу комунального підприємства «Трускавецьтепло» на баланс комунальної установи «Трускавецька міська лікарня».

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по зміні цільового  призначення  по вул. Данилишиних  Приватній фірмі «Галицький двір», площею 0,1200га.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по зміні цільового призначення  по вул. Данилишиних  Приватній фірмі «Галицький двір», площею 0,040га.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по зміні цільового призначення  по вул. Данилишиних  Приватній фірмі «Галицький двір», площею 0,12га.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  по зміні цільового призначення  по вул. Данилишиних  Приватній фірмі «Галицький двір», площею 0,0521га.

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Джерельній в м. Трускавці

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.. Суховоля,67 в м. Трускавці . 

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на бульварі Торосевича,5 в м. Трускавці .  

Про поновлення договору оренди землі по вул. Суховоля,31 в Гуменецькому І.Я.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ТзОВ «РОЗВІЛЬ»  по вул. Стебницька,58  площею 0,0854 га.

Про скасування рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №109 від 30.05.2018р.від 30.05.2018р.

Перейти до вмісту