РІШЕННЯ виконавчого комітету № 178 від 30.09.2021р. “Про продовження дії договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Трускавець”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я 

Від 30 вересня 2021 року                 № 178

Про продовження дії договорів на перевезення
пасажирів на міських автобусних маршрутах
загального користування в м.Трускавець 

          Розглянувши клопотання ТОВ «Інтертранстур», МПП «Вітязь» та МПП «Транс-Екіпаж», щодо продовження дії договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Трускавець керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами та доповненнями), п.12 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.7, 42 Закону України «Про автомобільний транспорт» виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Продовжити дію договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Трускавець терміном на 5 років, а саме:
1.1. Маршрут № 2 санаторій «Кристал» – санаторій «Молдова» – перевізник ТзОВ «Інтертранстур».
1.2. Маршрут № 2 санаторій «Молдова» – санаторій «Кристал» – перевізник МПП «Вітязь.
1.3. Маршрут № 3 санаторій «Кристал» – Міська лікарня – перевізник МПП «Транс – Екіпаж»
  1. Внести доповнення до договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Трускавець, а саме:
«п.2.2.29 При надходження заяв та скарг від пасажирів, надавати Організатору відеозапис рейсу реєстратора салону та письмове пояснення водія.»
«п.3.2.8 При систематичній відсутності роботи GPS-трекер (більше 10% рейсів протягом місяця) що підтримують систему управління громадським транспортом UA-GIS TREK Організатор має право зменшити розмір компенсації за перевезення пасажирів пільгових категорій.
  1. Міському голові укласти додаткові угоди до договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Трускавець з автомобільними перевізниками у відповідності до пунктів 1 та 2 даного рішення
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                         Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ