Рішення виконавчого комітету № 119 від 25.07.2019р. “Про підготовку міського господарства до осінньо-зимового опалювального сезону 2019-2020рр.”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 25 липня 2019 року         № 119                                                 

Про підготовку міського господарства
до осінньо-зимового опалювального
сезону 2019-2020рр.

            Керуючись  Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», з метою забезпечення координації ефективного виконання заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу  міста-курорту до роботи в осінньо-зимовий період, вчасного початку опалювального сезону 2019/20 року і сталого функціонування підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити заходи щодо забезпечення вчасної підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до опалювального сезону 2019/20 років згідно додатку № 1.
  2. Затвердити склад робочої групи з координації та вирішення проблемних питань з  підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року згідно додатку № 2.
  3. Керівникам підприємств, організацій та установ міста :
3.1. в термін до 01.10.2019 р. забезпечити готовність  підприємств, організацій та установ до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року з оформленням відповідних актів готовності, згідно розділу 2 Наказу Державного комітету з питань житлово-комунального господарства «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» від 17.05.2005р. № 76.
3.2. забезпечити відповідно до чинних законодавчих актів до 1 жовтня 2019 року встановлення договірних стосунків між власниками майна, виробниками, надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.
3.3. забезпечити до 15 жовтня 2019 року стовідсоткову поточну оплату за енергоносії та ліквідації існуючої заборгованості, яка виникла в опалювальний період 2018-2019рр.
3.4. вжити заходів щодо забезпечення об’єктів бюджетної сфери до опалювального сезону необхідним обсягом лімітів газу.
3.5. зобов’язати керівників ТзОВ «Трускавецький водоканал», відділу освіти Трускавецької міської ради, НКП «Трускавецька міська лікарня», відділу культури Трускавецької міської ради вжити всіх заходів, передбачених діючим законодавством щодо 100% розрахунків споживачів за надані послуги та спожиті енергоносії.
  1. Покласти відповідальність за вчасну і якісну підготовку будівель, споруд, об’єктів та мереж  до осінньо-зимового сезону 2019/20 року :
4.1. комунальної власності – на керівників профільних відділів, управлінь та установ міської ради;
4.2. приватної власності  та відомчого підпорядкування – на керівників відповідних підприємств, організацій та установ.
  1. Встановити, що керівники комунальних підприємств, установ та організації, голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків несуть персональну відповідальність за виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового сезону 2019/20 років
  2. Відділу інформаційної політики та зв’язку з громадськістю Трускавецької міської ради організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів з підготовки до осінньо-зимового сезону 2019/20 років.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови п.О.Балицького.

Міський голова                                                                                    А. Кульчинський

        Додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *