Рішення виконавчого комітету № 120 від 25.07.2019р. “Про погодження благоустрою прибудинкової території багатоквартирного будинку № 16 по вул.Сагайдачного в м.Трускавець з влаштуванням стоянки автотранспорту”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  25 липня 2019 року         №  120     

Про погодження благоустрою
прибудинкової території багато
квартирного будинку № 16 по
вул.Сагайдачного в м.Трускавець з
влаштуванням стоянки автотранспорту

          Керуючись п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.4.1 розд.IV «Правил благоустрою м.Трускавця» затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., беручи до уваги заяву голови правління ОСББ «Вишенька» Д.Дишлєва, виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

  1. Погодити проведення робіт з благоустрою прибудинкової територій багатоквартирного будинку № 16 по вул.Сагайдачного в м.Трускавець з влаштуванням стоянки автотранспорту, згідно проекту, що додається (додаток № 1).
  2. Зобов’язати ОСББ «Вишенька» провести роботи по благоустрою прибудинкової території багатоквартирного будинку № 16 по вул.Сагайдачного з влаштуванням стоянки автотранспорту у відповідності до погодженого проекту благоустрою.
  3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання закріпленої за ним території у відповідності до Закону.
  4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання закріплених територій здійснювати у відповідності до розд. VII  «Порядок санітарного очищення території міста Трускавця» затверджених Трускавецькою міською радою «Правил благоустрою м. Трускавця».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  О. Балицького.

            Міський голова                                                                                                           А. Кульчинський

          Додаток – проект

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *