Рішення виконавчого комітету № 133 від 25.07.2019р. “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 253 від 25.12.2013р. «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг»”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 25 липня   2019 року          № 133

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 253 від 25.12.2013р. «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг»

          У зв’язку з набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 367, виконавчий комітет Трускавецької міської ради,

В И Р І Ш И В :

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 25.12.2013р. № 253 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг», а саме:
            1.1. Внести зміни до інформаційної картки адміністративної послуги з реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робітщодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта та об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), яка надається через ЦНАП.
            1.2. Внести зміни до технологічної картки адміністративної послуги з реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта та об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), яка надається через ЦНАП.
  1. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Трускавецької міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконкому Петранич О.М.    

Міський голова                                                                                                А.Кульчинський

          Додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *