Рішення виконавчого комітету № 18 від 01.02.2018р. “Про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  01  лютого  2018  року          №  18 


Про міську комісію з питань
техногенно-екологічної безпеки
і надзвичайних ситуацій 

       На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 року  № 18 «Про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14.07.2015 року № 339/0/5-15, керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою вдосконалення роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити посадовий склад міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій згідно з додатком № 1.
  2. Затвердити Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій згідно з додатком № 2.
  3. Затвердити Регламент підготовки та проведення засідань міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій згідно з додатком № 3.
  4. Рішення виконкому Трускавецької міської ради № 51 від 23.02.17 року «Про  міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                А.Кульчинський

            Додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *