Рішення виконавчого комітету № 182 від 05.07.2016р. “Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.І.Мазепи”

                            

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  05  липня  2016  року         №  182

 

Про надання дозволу на розроблення
детального плану території по вул.І.Мазепи

Враховуючи пропозиції постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Стародуб А.Г.)  від 03.09.2015р., керуючись ст.8, 19, п.3 ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р.  №555 «Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»,  виконавчий комітет міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1. Дозволити розроблення детального плану території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на землях житлово-громадської забудови кварталу К-5 (згідно генплану) по вул.І.Мазепи.

2. Визначити Трускавецьку міську раду замовником вище вказаного детального плану території.

3. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території визначити землекористувача,  Трускавецьку міську раду та зацікавлених інвесторів.

4. Вище вказаному землекористувачу після розроблення «Містобудівної документації», для врахування громадських інтересів, звернутися до виконавчого комітету Трускавецької міської ради з клопотанням про проведення громадських слухань.

5. Погодити детальний план території з розробником генерального плану міста-курорту Трускавця — Державним підприємством «Державний інститут проектування міст «Містопроект».

            6. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету  Трускавецької міської ради № 191 від 07.09.2015р.  «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації про внесення змін до детального плану території по вул.І.Мазепи».

            7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  О.Балицького.

Міський голова                                                               А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *