Рішення виконавчого комітету № 183 від 05.07.2016р. “Про проведення благоустрою та обслуговування прилеглої території до земельної ділянки на бул.Ю.Дрогобича,3а”

                           

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  05  липня  2016  року         №  183              

Про проведення благоустрою та
обслуговування прилеглої території до
земельної ділянки на бул.Ю.Дрогобича,3а

Керуючись ч.а п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.4.1 розд.IV «Правил благоустрою м.Трускавця» затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., розглянувши заяву ТзОВ «Дукан» № 6 від 01.04.2016р., виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1. Дозволити проведення благоустрою, прибирання і належного утримання прилеглої території до земельної ділянки на бул.Ю.Дрогобича,3а ТзОВ «Дукан», згідно схем-плану, що додається (додаток № 1 і № 2).

            2. Зобов’язати ТзОВ «Дукан» провести роботи по благоустрою прилеглої  території у відповідності до погодженого плану благоустрою.

            3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання  території у відповідності до Закону.

            4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання території здійснювати у відповідності пп.10. п.7.4 розд.VII затверджених Трускавецькою міською радою “Правил благоустрою”.

            5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

            Міський голова                                                               А.Кульчинський

            Додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *