Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 28 від 17.01.2017р. “Про відмову в наданні ПП «Арко Інвестмент» дозволів на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавець”

 УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  17  січня  2017  року           №  28

Про відмову в наданні ПП «Арко
Інвестмент» дозволів на розміщення
зовнішньої реклами у м.Трускавець

        Розглянувши заяви суб’єктів підприємницької діяльності, керуючись ст.16 Закону України  «Про рекламу», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до «Правил розміщення МАФ – зовнішньої ре­клами у м.Трускавець», затверджених рішенням виконавчого комітету №158 від 21.04.2011р., виконавчий комітет міської ради

                                                                                          В   И   Р   І   Ш   И   В   :

            1. Відмовити в наданні дозволу ПП «Арко Інвестмент» на розміщення МАФ – зовнішньої реклами у м.Трускавець, рекламоносія (щит 1 шт.) розміром 2м*3м, за адресою: вул.І.Мазепи, (поворот на ПП «Арко Інвестмент»), відповідно до пп.7 п.4.1.6 «Правил розміщення МАФ – зовнішньої ре­клами у м.Трускавець», який самовільно встановлений, без виданого дозволу згідно акту обстеження території по вул.Мазепи від 26.12.2016р.

            2. Відмовити в наданні дозволу ПП «Арко Інвестмент» на розміщення МАФ – зовнішньої реклами у м.Трускавець, рекламоносія (щит 1 шт.) розміром 3м*6м, за адресою: вул.І.Мазепи, (навпроти повороту на ПП «Арко Інвестмент»), у зв’язку з проходженням на даній ділянці підземних інженерних комунікацій, а саме газової труби середнього тиску.

            ПП “Арко Інвестмент” додатково надало листом від 19.12.2016р. без підпису директора І.З.Снятинського схеми розміщення рекламних засобів. Місце розташування одного рекламоносія (щит 1 шт.) розміром 3м*6м, за адресою: вул.І.Мазепи, (навпроти повороту на ПП “Арко Інвестмент”) переміщено, він не співпадає з попередньо поданою схемою, яка подавалася з заявою. Заяви на встановлення рекламного засобу, за новою схемою не було подано у встановленому порядку згідно Правил розміщення МАФ – зовнішньої реклами у м.Трускавець”, затверджених рішенням виконавчого комітету № 158 від 21.04.2011р.

            3. Зобов’язати ПП «Арко Інвестмент» демонтувати самовільно встановлений рекламоносій (щит 1 шт.) розміром 2м*3м, за адресою: вул.І.Мазепи, (поворот на ПП «Арко Інвестмент») власними силами відповідно до п.4.6.3 «Правил розміщення МАФ – зовнішньої реклами у м.Трускавець».

            4. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови (О.Ткаченка).

Міський голова                                                 А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *