Рішення виконавчого комітету № 58 від 30.03.2017р. “Про підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств міста Трускавця за 2016 рік”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 30  березня  2017 року              №   58

Про підсумки фінансово-господарської
діяльності підприємств міста Трускавця
за 2016 рік

            Підвівши підсумки виконання основних показників роботи господарського комплексу міста за 2016 рік, з метою покращення фінансово-економічного стану підприємств та забезпечення життєдіяльності установ бюджетної сфери,  виконавчий комітет міської ради 

В И Р І Ш И В: 

            1.  Доповідь завідувача планово-економічного відділу управління розвитку міста п.М.Заверюхи  “Про підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств міста Трускавця за 2016 рік” взяти до відома.

            2. Відзначити покращення фінансово-економічного стану підприємств міста. Зокрема, забезпечено ріст платежів до зведеного бюджету та бюджету міста, збільшення кількості відпочивальників, ріст обсягів реалізованих послуг, промислового виробництва та будівельних робіт. Проте залишається низьким рівень середньомісячної заробітної плати у місті порівняно з середньо-обласним показником.

            3. Доручити Робочій групі з питань легалізації виплати зарплати та зайнятості населення (Н.Пономаренко) з метою забезпечення соціального захисту громадян та недопущення порушень трудового законодавства вжити відповідних заходів щодо підвищення ефективності роботи з легалізації зайнятості.

            4. Доручити Комісії по заслуховуванню керівників підприємств – «мінімізаторів» (О.Ткаченко) спільно з правоохоронними органами проводити заслуховування керівників підприємств-боржників щодо рівня заробітної плати та платежів до місцевого бюджету, зокрема, податку на доходи з фізичних осіб. Інформацію щодо підприємств-боржників висвітлювати в засобах масової інформації.

            5. Зобов’язати ТзОВ «Комфорт-Сервіс» (О.Кабальний), КП «Трускавецьтепло» (Р.Крамар) активізувати роботу з мешканцями багатоквартирних будинків щодо своєчасності оплати житлово-комунальних послуг та погашення допущених боргів.

            6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови (О.Ткаченко, О.Балицький).

                            Міський голова                                                          А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *