Рішення виконавчого комітету № 98 від 19.06.2019р. “Про зарахування на квартирний облік”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 червня 2019 року                 № 98

Про зарахування на квартирний облік

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст..34,45 Житлового кодексу УРСР, п.п.6 п.13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, розглянувши заяву та подані документи від гр._______________, беручи до уваги Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта (інформаційні довідки № 169345645 та № 169346581 від 05.06.2019р.) та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зарахувати на квартирний облік гр._______________, складом сім’ї три особи (він, дружина, дочка), проживає м.Трускавці по вул._____________ кімнати № _____, в гуртожитку з загальною кухнею та загальними комунальними вигодами. Потребує покращення житлових умов у зв’язку з проживанням в гуртожитку.

            1.2. Включити гр._______________, складом сім’ї три особи (він, дружина, дочка) в списки першочергового надання житла, як сім’ю, що виховує дитину з інвалідністю.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                  А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *