Рішення виконавчого комітету № 229 від 27.12.2019р. “Про виключення зі списку громадян, які підлягають відселенню з будинків, що повернуті колишнім власникам”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27 грудня   2019 року                   № 229
 
Про виключення зі списку громадян, які
підлягають відселенню з будинків,  
що повернуті колишнім власникам

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, враховуючи рішення Трускавецького міського суду від 04.09.2017р. по справі № 2-1324-221/11, провадження № 2/457/104/17 з метою впорядкування квартирної черги при виконавчому комітеті Трускавецької міської ради, враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Виключити гр.______________ зі списку громадян, які підлягають відселенню з будинків, що повернуті колишнім власникам у зв’язку з втратою права на користування квартирою № ___ по вул.Шевченка, 17 у м.Трускавці. Перебуває у списку громадян, які підлягають відселенню з будинків, що повернуті колишнім власникам під № 8 складом сім’ї одна особа.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                      А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *