УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 грудня 2019 року               № 230

Про зарахування на квартирний облік

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.34,45 Житлового кодексу УРСР, п.п.1,7 п.13, п.п.4 п.44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, п.14 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», розглянувши заяву гр._______________ та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зарахувати на квартирний облік гр._______________, складом сім’ї одна особа (він), проживає м.Трускавці по вул.__________ квартира ___, яка складається з однієї кімнат, житловою площею – 16,3м2 з кухнею та усіма комунальними вигодами в якій зареєстровано чотири особи.

           Потребує покращення житлових умов у зв’язку з забезпеченістю житловою площею нижче встановленої норми та проживанням в одній кімнаті осіб різної статі старших за 9 років.

            1.1. Включити в списки першочергового одержання житла гр._______________, складом сім’ї одна особа (він), як учасника бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.  

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                  А. Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту