РІШЕННЯ № 2 від 01.12.2020 року Про початок повноважень міського голови

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

від  01 грудня   2020 року                    2

Про початок повноважень

міського голови

            Враховуючи постанову Трускавецької міської територіальної виборчої комісії Дрогобицького району № 120 від 26.11.2020р. про обрання на посаду міського голови Кульчинського Андрія Богдановича, на підставі ч. 1 ст. 42 та ч. 3 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1 ст.283 Виборчого кодексу України, ст. 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.6 Постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2006р. № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів”, міська рада

                                                                                                                                В И Р І Ш И Л А :

  1. Постанову Трускавецької міської виборчої комісії Дрогобицького району про результати виборів міського голови та обрання на посаду Кульчинського Андрія Богдановича взяти до відома (додається).
  2. Заслухати складання Присяги посадової особи місцевого самоврядування Кульчинського Андрія Богдановича та вважати таким, що вступив на посаду.
  3. 3. Міському голові   Кульчинському   Андрію Богдановичу присвоїти 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах третьої категорії посад.
  4. Встановити міському голові Кульчинському Андрію Богдановичу щомісячну надбавку за ранг; надбавки за вислугу років в розмірі 15% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг; надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років; щомісячну премію в розмірі до 100% посадового окладу; щорічно матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі посадового окладу та на вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

                                                                                    Міський голова                                                                 А.Кульчинський