Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність для ведення особистого селянського господарства площею1,9000 га в с. Орів Дрогобицького району Львівської області Склінар Н.Р.

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівськоїобласті

(_______________ СЕСІЯВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  затвердження проекту з

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки та надання у власність для ведення особистого

селянського господарства площею1,9000 га в с. Орів

Дрогобицького району Львівської області

Склінар Н.Р.

  

               Розглянувши звернення Склінар Наталії Ростиславівни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Сколівського району Львівської області, рішення Орівської сільської ради №1629 від 11.09.2020 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Склінар Н.Р.» керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити Склінар Наталії Ростиславівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Сколівського району Львівської області, площею1,9000 га, кадастровий номер – 4624585200:01:096:0010.
    • Надати Склінар Наталії Ростиславівні у власність земельну ділянку площею 1,9000 га в с.Орів Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер -4624585200:01:096:0010) для (01.03) ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу.
  • Склінар Наталії Ростиславівні використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  • Склінар Наталії Ростиславівні. зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  • Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на постійнукомісію з питаньземлекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

Міський голова                                                              Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту