Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,12га. в селі Бистрий Галятовському Зіновію Васильовичу

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                 СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                         2021 р.             №

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

орієнтовно площею 0,12га. в селі

Бистрий Галятовському Зіновію

Васильовичу

 

Розглянувши заяву Галятовського зіновія ВАсильовича, беручи до уваги Схему розташування земельної ділянки ,посвідчення учасника бойових дій АА № 265615 від25ю06.2015р.,лист голови Доброгостівської сільської ради №221 від 16.04.2020р., керуючись ст.ст.12, 116,118,119, 121,122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Галятовському Зіновію Ваильовичу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га в с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області для ведення садівництва, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель   не наданих у власність та користування.
  2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

  

 

                                                                                      Міський голова                                                   Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

 

Перейти до вмісту