Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 1,5га. в селі Доброгостів, Хауляк Ірині Ярославівні

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2021 р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

орієнтовно площею 1,5га. в селі

Доброгостів, Хауляк Ірині Ярославівні

 

Розглянувши заяву Хауляк Ірини Ярославівни, беручи до уваги Схему розташування земельної ділянки., керуючись ст.ст.12, 116,118,119, 121,122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Хауляк Ірині Ярославівні на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,5 га в с. Доброгостів Дрогобицького району Львівської області для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель   не наданих у власність та користування.
  2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

  

                                                                 Міський голова                                                             Андрій КУЛЬЧИНСЬКІЙ