Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,4998 га в с. Орів Дрогобицького району Львівської області Кушнір Мар’яну Романовичу

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  затвердження проекту з

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки та надання у власність для ведення особистого

селянського господарства площею 0,4998 га в с. Орів

Дрогобицького району Львівської області

Кушнір Мар’яну Романовичу

  

               Розглянувши звернення Кушнір Мар’яна Романовича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Сколівського району Львівської області, рішення Орівської сільської ради №1885 від 09.10.2020 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кушнір М.Р..» керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1.Затвердити Кушнір Мар’яну Романовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Сколівського району Львівської області, площею 0,4998 га, кадастровий номер – 4624585200:01:044:0111.

2.Надати Кушнір Мар’яну Романовичу у власність земельну ділянку площею 0,4998 га в с.Орів Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер -4624585200:01:044:0111) для (01.03) ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу.

3.Кушнір Мар’яну Романовичу використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.

4.Кушнір Мар’яну Романовичу зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

Міський голова                                                       Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту