Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність для ведення особистого селянського господарства площею1,0000 га в с. Зимівки Дрогобицького району Львівської області Петрів Маріану Зеновійовичу

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2021 р.             № ____

Про  затвердження проекту з

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки та надання у власність для ведення особистого

селянського господарства площею1,0000 га в с. Зимівки

Дрогобицького району Львівської області

Петрів Маріану Зеновійовичу

  

              Розглянувши звернення Петрів Маріана Зеновійовича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Зимівки Сколівського району Львівської області, рішення Орівської сільської ради №1622 від 11.09.2020 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Петрів М. З.» керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Затвердити Петрів Маріану Зеновійовичупроект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Зимівки Сколівського району Львівської області, площею1,0000 га, кадастровий номер – 4624585200:02:005:0018.

1.1 Надати Петрів Маріану Зеновійовичу у власність земельну ділянку площею 1,0000 га в с.Зимівки Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер -4624585200:02:005:0018) для (01.03) ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу.

2 Петріву Маріану Зеновійовичувикористовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.

3 Петрів М. З. зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4 Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на постійнукомісію з питаньземлекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

Міський голова                                                                Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту