Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Дрогобицького району Львівської областці Грицик У.І.

                                                           УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                             СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                          2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту відведення земельної ділянки

для ведення особистого селянського

господарства в с. Орів Дрогобицького району

Львівської областці Грицик У.І.

Розглянувши клопотання Грицик Уляни Іванівни, керуючись ст. ст. 12,118, 122 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Дати дозвіл Грицик Уляні Іванівні на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 1,0 га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.
  2. Грицик У.І. якому надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою , звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійнук омісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

Міський голова                                                  Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту