Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,000 га в селі Станиля Дрогобицького району Львівської області Васьків Марія Миколаївна

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки орієнтовною площею 2,000 га

в селі Станиля Дрогобицького району Львівської області

Васьків Марія Миколаївна   

  

             Розглянувши заяву Васьків Марії Миколаївни, беручи до уваги схему розташування земельної ділянки, доданої до заяви, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Дати дозвіл Васьків Марії Миколаївні на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Станиля Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 2,000 га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.
  2. Васьків М.М. якій надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

 

 

Міський голова                                                              Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

 

 

Перейти до вмісту