Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,000 га в селі Станиля Дрогобицького району Львівської області Салінг Анна Орестівна

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки орієнтовною площею 2,000 га

в селі Станиля Дрогобицького району Львівської області

Салінг Анна Орестівна   

  

             Розглянувши заяву Салінг Анни Орестівни, беручи до уваги схему розташування земельної ділянки, доданої до заяви, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада:

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Дати дозвіл Салінг Анні Орестівні на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Станиля Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 2,000 га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.
  2. Салінг А.О. якій надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

 

 

Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ