Про приватизацію нежитлової будівлі по вулиці Стуса, 14А шляхом викупу

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                                          СЕСІЯ  ВОСЬМО ГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від                         2021 р.                                  №

 

Про приватизацію нежитлової будівлі 

по вулиці Стуса, 14А шляхом викупу

 

 

       Керуючись  Законом України  п.30 ст. 26,60 «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 5,18 Закону України  «Про приватизацію державного та комунального майна»,  беручи до уваги договір оренди № 12 від 04.12.2019 року,   враховуючи висновок про вартість майна та висновок експертного дослідження №37/19, розглянувши заяву ФОП Стецишина Євгена Теодоровича, враховуючи рішення Трускавецької міської ради № 1575 від 04.11.2021 року «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації шляхом викупу»  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Приватизувати нежитлову будівлю площею 200,7 кв.м. по вул. Стуса 14А у м.Трускавці, що належить до об’єктів малої приватизації і є  комунальною власністю Трускавецької міської ради, шляхом викупу Фізичною особою-підприємцем Стецишин Євгеном Теодоровичем, який є орендарем даної нежитлової будівлі та відповідає вимогам ч.2 ст.18 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» за ціною, визначеною за результатами незалежної оцінки.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, власності і підприємництва.  

Міський голова                                             Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ