Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,7026 га в селі Доброгостів Дрогобицького району Львівської області Жагаляк Ользі Кирилівні

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки орієнтовною площею 0,7026 га

в селі Доброгостів Дрогобицького району

Львівської області  Жагаляк Ользі Кирилівні

  

             Розглянувши заяву Жагаляк Ольги Кирилівни до уваги схему розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Дати дозвіл Жагаляк Ользі Кирилівні на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Доброгостів Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 0,7026 га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.
  2. Жагаляк Ользі Кирилівні звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

 

 

Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ