Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул. Івасюка,9 площею 0,1266 га Лозі М.М.

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_____________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2018 року             № ____

Про надання дозволу на виготовлення документації

із землеустрою по поділу земельної ділянки

по вул. Івасюка,9 площею 0,1266 га Лозі М.М. 

     Розглянувши заяву Лози Мирослави Миколаївни, нотаріальну згоду Лозі М.М. на поділ земельної ділянки  по вул. Івасюка,9, витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майн про реєстрацію іншого права,  керуючись  ст.ст.12, 79-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                         В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

  1. Дати дозвіл Лозі Мирославі Миколаївні    навиготовлення технічної докумен-тації із землеустрою по поділу земельної ділянки площею 0.0.1266 га по вул. Івасюка,9 кадастровий номер 4611500000:08:001:0110,  для будівництва  та обслуговування інших будівель громадської забудови на 4 (чотири)  земельні ділянки площами: 0,0845га, 0,0284га, 0,0070га, 0,0067га за рахунок земельної ділянки, що перебуває в користуванні на праві оренди Лози Мирослави Миколаївни,  для  будівництва та обслуговування  інших будівель громадської забудови категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
  2. Лозі Мирославі Миколаївні звернутись в землевпорядну організацію щодо   виготовлення технічної документації із землеустрою, у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

 

 

                                                                                       Міський  голова                                                       А.Кульчинський    

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *