РІШЕННЯ № 1001 від 26 липня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Довбуша Сметаняк Л.Ю.

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 липня 2018 р.              № 1001

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по вул. Довбуша 

Сметаняк Л.Ю.        

  

Розглянувши заяву Сметаняк Людмили Юріївни   ст.ст. 12, 118,121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Дати дозвіл Сметаняк Людмилі Юріївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0011 га по вул. Довбуша  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи користування.
  2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

                                                                                 Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту