РІШЕННЯ № 1002 від 26 липня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Струбіцькому І.М.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 липня 2018 року                   № 1002

 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення Струбіцькому І.М.  

            Розглянувши заяву Струбіцького Ігоря Михайловича, беручи до уваги рішення міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», керуючись  ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                  В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1.       Дати дозвіл Струбіцькому Ігорю Михайловичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,09га по вул. Мазепи,21 з « будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на « будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку» за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди Струбіцького І.М., на підставі договору оренди землі .
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

                                                                                    Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту