РІШЕННЯ № 107 Від 03 березня 2016 року Про надання дозволу та відмову в наданні дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 03 березня 2016 року               № 107

м. Трускавець

                 

Про надання дозволу та відмову в

наданні дозволу на виготовлення

документацій із землеустрою.          

      

Розглянувши заяви фізичних осіб,  керуючись   ст.ст.12, 118, 123 Земельного кодексу України, містобудівною документацією «Корегування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   міська рада

В И Р I Ш И Л А:

     1. Дати дозвіл Савчаку Василю Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

2. Дати дозвіл Лужецькому Ігорю Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

3. Дати дозвіл Цибульському Ігорю Степановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

4. Дати дозвіл Пилипів Миколі Іллічу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

5. Дати дозвіл Спариняку Євгену Романовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

6. Дати дозвіл Веклюку Ігорю Тарасовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

7. Дати дозвіл Вербенець Олександру Васильовичу(посвідчення учасника бойових дій серія УБД №143402 від 06.11.2015р) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

8. Дати дозвіл Хромяку Роману Ярославовичу (посвідчення учасника бойових дій серія УБД №143137 від 19.10.2015р.) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

9. Дати дозвіл Габшій Павлу Ярославовичу (посвідчення учасника бойових дій серія УБД №160952 від 18.01.2016р.) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

     10.Відкласти на наступну сесію розгляд питання про надання дозволу Фоменко Аллі Вікторівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0460 га по вул. Суховоля для обслуговування кафе без права забудови земельної ділянки загальною площею 0.0255га( які вказані на графічному матеріалі доданому до заяви цифрами 2 та 3) з подальшим надання у користування на умовах оренди, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування .

     11. Відмовити Приватному Акціонерному Товариству «Трускавецькурорт» в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.0480га на бульварі Торосевича,5 для обслуговування будівлі туалету з тим , що ця земельна ділянка знаходиться в межах І зони санітарної охорони мінеральних джерел (зони строгого режиму).

12Відмовити Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,57га по вул.І.Франка,29 для будівництва та обслуговування санаторно оздоровчого закладу в зв’язку з тим , що ця земельна ділянка знаходиться в межах І зони санітарної охорони мінеральних джерел (зони строгого режиму).

      13 Відмовити Сенюті Івану Орестовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.1гапо вул. Помірецькій для будівництва індивідуального житлового будинку в зв’язку з невідповідністю зазначеної на картографічному матеріалі земельної ділянки вимогам генерального плану міста Трускавця.

      14 Відмовити Сенюті Івану Орестовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12га по вул.Помірецькій для ведення садівництва в зв’язку з невідповідністю зазначеної на картографічному матеріалі земельної ділянки вимогам генерального плану міста Трускавця.

      15 Відмовити Сенюті Івану Орестовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01га по вул. Помірецькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража в зв’язку з невідповідністю зазначеної на картографічному матеріалі земельної ділянки вимогам   генерального плану міста Трускавця.

      16. Відмовити Снайчуку Андрію Анатолійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1га для будівництва індивідуального житлового будинку в зв’язку з відсутністю в межах міста Трускавця вільних земельних ділянок, визначених генеральним планом міста Трускавця під індивідуальну житлову забудову.

     17. Фізичним особам, яким надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою, звернутись до державного кадастрового реєстратора (Управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Львівської обл.) щодо проведення реєстрації земельної ділянки.

  18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).              

        

         Міський голова                                                            А.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту