РІШЕННЯ № 1272 від 26 березня 2019 року Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки площею 0,2500 га по вул. Карпатська,7 у користування на умовах оренди ТзОВ «Д.І.Ф. Інвест»

                                    УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 березня 2019 р.             № 1272

Про затвердження документації із землеустрою

та надання земельної ділянки

площею 0,2500 га по вул. Карпатська,7

у користування на умовах оренди

ТзОВ «Д.І.Ф. Інвест»

  

Розглянувши заяви ТзОВ «Д.І.Ф. Інвест», технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись ст.ст.12, 123 Земельного кодексу України , п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”,   міська рада

                                                                                                                       В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (кадастровий                  номер – 4611500000:11:010:0034) площею 0,2500га по вул.Карпатській,7 товариству з обмеженою відповідальністю «Д.І.Ф.Інвест» .

1.1. Надати  товариству з обмеженою відповідальністю «Д.І.Ф.Інвест» у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер – 4611500000:11:010:0034) площею 0,2500 га по вул. Карпатській ,7 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування(03.08), терміном на 10 років за рахунок земель, що перебувають в користуванні ТзОВ «Д.І.Ф. Інвест», категорія земель –землі житлової та громадської забудови.

  1. ТзОВ «Д.І.Ф. Інвест» надану згідно цього рішення  у користування земельну ділянку використовувати за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці  (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.                                                                                                                                                  
  2. Управлiнню Держгеокадастру в Дрогобицькому районі Львівської області забезпечити архiвне зберiгання документації із землеустрою.
  3. ТзОВ «Д.І.Ф. Інвест» укласти договір оренди землі з міською радою та зареєструвати право оренди землі в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(Ю. Наконечний).         

 

 

                                                                                       Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *